افتتاحیه کلاس های آموزشی نظری هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در دانشگاه خاتم الانبیاء پدافند هوایی ارتش

امیر سرتیپ صباحی‌فرد در آئین افتتاحیه دوره نظری معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی گفت: دفاع مقدس یک نگین درخشان در تاریخ کشور بزرگ ایران اسلامی است که می‌توانیم از آن به عنوان چراغ راه، بهره‌های زیادی ببریم.
به گزارش روابط عمومی ارتش، آئین افتتاحیه دوره نظری معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی با حضور امیر سرتیپ صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر سرتیپ ناصر آراسته رئیس هیات معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و جمعی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) برگزار شد.
امیر سرتیپ صباحی فرد در این مراسم با بیان اینکه اقتدار و بالندگی کشور مدیون خون شهیدان است، خاطر نشان کرد: هر کدام از شهدا الگو و اسوه‌های منحصر به فردی برای کشورمان هستند و دفاع مقدس نگینی درخشان در تاریخ اسلامی است که می‌توانیم از آن به عنوان چراغ راه، بهره‌های زیادی ببریم.
وی با تاکید بر اینکه دانشجویان دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) باید همیشه آمادگی جان فشانی و خدمت رسانی به ملت شریف ایران اسلامی را داشته باشند، افزود: دانشجویان دانشگاه خاتم الانبیا (ص) قدم در مسیر بزرگ‌مردانی گذاشتند که در طول دوران دفاع مقدس حماسه‌های بی نظیر آفریدند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده