شهید گمنام
همزمان با شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان؛ پیکر دو شهید گمنام در دانشگاه هوایی شهید ستاری تشییع شد

همزمان با مراسم احیا شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان و با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش مراسم تشییع دو شهید گمنام در دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، همزمان با بیست‌و‌سوم ماه مبارک رمضان  و برگزاری مراسم احیای شب‌های قدر، با حضور امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین قاضی رییس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو، فرماندهان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، دو شهید گمنام دفاع مقدس در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این دانشگاه تشییع شدند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با اشاره به توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی گفت: آنچه امروز بر همگان روشن است این است که دشمنان نظام اسلامی به دنبال ایجاد آشوب و تفرقه‌افکنی در بین جوامع اسلامی هستند، همان موضوعی که در زمان امام علی(ع) نیز یکی از مقوله‌های مهم دشمنان برای ایجاد دوگانگی در بین مسلمانان بود.
وی تصریح کرد: شایعه‌پراکنی و تبلیغات رسانه‌ای دو ابزار مهم دشمنان برای برهم زدن رابطه برادری میان شیعه و سنی است که تنها ابزار شکست این توطئه‌ها روشن‌بینی، تبیین درست مسائل و بصیرت دینی است، بصیرتی که آکنده از احساسات درونی نسبت به دفاع از ارزش‌ها و اعتقادات دینی باشد نه از روی غرض ورزی و حس برتری که بدون شک این ابزار قدرتمند می‌تواند تمامی نقشه‌های دشمنان را نقشه بر آب کند و مانع از بروز اختلافات قومیتی شود.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش  با تجلیل از یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم  گفت: شهدا با بذل جان خود امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و امروز هم با حضورشان علاوه بر ایجاد حال و هوای معنوی موجب وحدت و همدلی آحاد ملت شریف ایران اسلامی هستند

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده