بیانات امیر دریادار سیاری به مناسبت بیست و سومین سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی
بیانات امیر دریادار سیاری

امیر دریادار سیاری گفت: شهید صیاد محور تعامل، همکاری، وحدت و انسجام میان نیروهای مسلح و نشانه تمام ویژگی های بارز یک فرمانده و مدیر بود و این موضوع بسیار ارزشمند است.

امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، در مورد جایگاه و ویژگی های شهید صیاد شیرازی گفت: شهید صیاد یک سرباز واقعی و راستین برای دفاع از انقلاب و تمامیت ارضی کشور بود. شهید صیاد از لحاظ شخصیتی تمام ویژگی های یک فرمانده و یک مدیر خوب را در ابعاد مختلف در درون خود داشت یعنی از نظر دانش نظامی، خلاقیت، ابتکار، بصیرت، ولایتمداری، شجاعت، سلحشوری و اخلاصِ درون می توانیم بگوییم که شهید صیاد شاهد تمام این ویژگی ها درون خود بود.

وی افزود: شهید صیاد به عنوان یک فرمانده نمونه و مدیر نمونه همواره مطرح است و برای تمام کسانی که با این شهید والامقام کار کرده اند، همیشه به عنوان یک الگو قرار دارد. شهید صیاد نمونه تمام ویژگی های بارز یک فرمانده و مدیر بود.

معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: شهید صیاد محور تعامل، همکاری، وحدت و انسجام میان نیروهای مسلح بود و این موضوع بسیار ارزشمند است.

امیر دریادار سیاری گفت: در عملیات های بزرگی همچون شکست حصر آبادان، فتح المبین و بیت المقدس که در مقابل رژیم بعث انجام شد و ما توانستیم دشمن را شکست دهیم،  شهید صیاد شیرازی محور کار بود و محور تعامل، همکاری و  وحدت میان ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و به ویژه مردم بود.

وی گفت: شخصیت این شهید بزرگوار با توجه به حساسیت ها و ولایتمداری و دلسوزی های این شهید بزرگ نسبت به مردم و میهن اسلامی، همگی مورد توجه دشمن قرار گرفت و دشمن به دنبال کسانی می رود که نقش بزرگ و اساسی را در وحدت و انسجام نیروهای مسلح و مردم دارد و متاسفانه حادثه ترور این شهید رخ داد.

معاون هماهنگ کننده ارتش یادآور شد: شهادت شهید صیاد نیز موجب وحدت و انسجام و موفقیت تمام نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران است. امروز تمام ویژگی های شهید صیاد در آموزشگاه ها و دانشگاه ها مورد توجه قرار می گیرد و به نسل جوان و آینده ساز ارتش جمهوری اسلامی ایران منتقل و تدریس می شود تا انسان هایی در نیروهای مسلح ساخته شوند که راه سرخ شهدا را که این گونه موجب سرافرازی ایران اسلامی هستند، ادامه دهند

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده