پیام تبریک فرمانده کل ارتش به مناسبت روز جانباز
پیام تبریک فرمانده کل ارتش

امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت میلاد با سعادت حضرت اباالفضل العباس (ع) و روز جانباز ،طی پیامی این روز خجسته و مبارک را به جانبازان میهن اسلامی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام فرمانده کل ارتش بدین شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام  و تحیت به تمامی جانبازان سرافراز میهن اسلامی، این آیه های ایثار و جانفشانی و اخلاص که مایه افتخار و الگوی مقاومت و ایستادگی هستند. بزرگ مردانی که با پیروزی در جهاد اکبر (مبارزه با هوای نفس) و جهاد اصغر (مبارزه با دشمن در میدان نبرد) ماندند تا به ما راه رستگاری بیاموزند و همانگونه که فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) فرمودند:

«جانبازان، سوابق درخشان خود در میدان جنگ و نیز مُهر و نشانی را که از جنگ تحمیلی بر جسم خود به یادگار دارند، هرگز نباید از تاریخ پرشکوه دفاع مقدّس ملّت ایران منقطع کنند؛ بلکه آن را به مانند ثروتی عظیم برای خود نگهدارند جانبازان، یادگار آزمایش های بزرگ ملی محسوب می شوند و ملّت ایران باید برای همیشه به آنان به عنوان الگوهای مقاومت ارج نهند و آنان را گرامی بدارند».
بی تردید امنیت امروز ما و مردم شریف ایران سربلند اسلامی مرهون از خودگذشتگی ایثارگران عزیز بویژه جانبازان صبوری است که مولا و مقتدایشان بزرگ جانباز کربلا حضرت اباالفضل العباس است و امروز ملت و رهبر عزیز به وجودشان افتخار می کنند.
اینجانب این ایام فرخنده و مبارک و روز جانباز را به تمامی عزیزان همرزم جانباز در میهن اسلامی و همچنین به خانواده های معظم و همسران آن بزرگواران که با صبر زینبی خود در بالاترین مراتب ایثار و فداکاری قرار دارند و بی ادعا برگرد شمع وجود جانبازان در طوافند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده