ارتش در آینه رسانه ها
فیلم «آن سالها» روایتی از نقش یگان‌های ارتش در استان فارس در دوران دفاع مقدس است که با هماهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و صدا و سیمای استان کلید خورده است.

نماینده ارتش در دانشنامه دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس در جمع خبرنگاران گفت: فیلم “آن سالها” در دو قسمت به مدت ۵۰ دقیقه مربوط به نقش یگان‌های عمده ارتش در فارس در دوران دفاع مقدس است.

سرهنگ ستاد جعفر غلام‌نژاد گفت: تیپ ۵۵ هوابرد، تیپ ۳۷ زرهی، پایگاه هفتم شکاری ترابری شهید دوران، گروه پدافند هوایی، مرکز آموزش پیاده، مرکز آموزش زرهی و پشتیبانی منطقه دو در دوران دفاع مقدس است که از شهریور ماه ۱۳۹۹ با هماهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس و صدا و سیمای فارس کلید خورد.

او گفت: با حمایت‌های امیر رضایی، فرماندهی ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد از شهریور ماه سال ۹۹ با برنامه ریزی منظم و ارائه اطلاعات پژوهشی و ضبط صدا بمدت ۱۴ ساعت و دعوت از پیشکسوتان و فرماندهان یگان‌های ذکر شده در دوران دفاع مقدس و ضبط تصویری تاریخ شفاهی آنان در گروه معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی در مرکز آموزش زرهی بمدت ۱۵ ساعت اقدام شد.

نماینده ارتش در دانشنامه دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت: از بدو شروع تاکنون با همکاری و هماهنگی و ارائه اطلاعات تصویری مستند آن سال‌ها و مشاوره تخصصی، نظامی بحمدالله مراحل پایانی آن را پشت سر گذاشته ایم.

غلام‌نژاد ابراز امیدواری کرد که در آینده با پخش آن از صدا و سیمای فارس گوشه‌ای از عملکرد این یگان‌ها در دوران دفاع مقدس به تصویر کشیده باشیم و مورد توجه بینندگان عزیز قرار گیرد.

انتهای پیام/

نقش یگان‌های ارتش فارس در «آن سالها» نمایش داده می‌شود

نقش یگان‌های ارتش فارس در «آن سالها» نمایش داده می‌شود

نقش یگان‌های ارتش فارس در «آن سالها» نمایش داده می‌شود

نقش یگان‌های ارتش فارس در «آن سالها» نمایش داده می‌شود

انتهای پیام/

انتهای مطلب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده