معرفی کتاب: روزهای پر فراز و نشیب
کتاب «روزهای پر فراز و نشیب» ازجمله کتاب‌هایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است.

همان‌گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن درباره ی زندگینامه یکی از رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی جانباز محمد ابراهیم مسلمی از 1322 تا 1366 می باشد.

در سخنی درباره این کتاب آمده است:

خواننده کتاب، همراه نویسنده کتاب وارد روزگار سال های 41 و 15 خرداد 42 می شود. با ورود به جزئیات موضوع، نکته های تاریخی، اجتماعی و عبرتی پر ارزش را از لابلای جمله ها خارج می نماید. خواننده همراه با گوینده وارد خاطرات حرفه نظامی گری می شود، وارد روزهای انقلاب و حال و هوای نظامیان شرکت کننده در حکومت نظامی و بالاخره روزهای بعد از پیروزی انقلاب. سپس به روزهای هشت سال جنگ برده و نمونه هایی از شهادت و جانبازی رزمندگان وطن خود را در میدان جنگ شرح می دهد. یکی از ویژگی های این کتاب آن است که زندگی نامه کسی را ارائه می دهد که از افراد صاحب نام که از طرف رسانه ها معرفی شده نیست بلکه شخصی گمنام می باشد.

کتاب «روزهای پر فراز و نشیب» به نویسندگی محمد ابراهیم مسلمی زیر نظر مستقیم علمی تخصصی سرتیپ ستاد ناصر آراسته و ویرایش و امور شکل دهی و نشر کتاب به وسیله سرتیپ 2 ستاد نجاتعلی صادقی گویا به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 112 صفحه و شمارگان 1000 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1400، و بهای شانزده هزار تومان انتشار یافته است.

علاقه مندان می‌توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن 22489003 و یا نمابر 22488650 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده