معرفی کتاب فرمانده تکاور
فرمانده تکاور زندگینامه هشتادساله سرتیپ پیاده ستاد محمدعلی ظهوری است که به طور خاص به ذکر خاطرات امیر ظهوری و سرگذشت و ازخودگذشتگیهای هم­رزمانش در منطقه عملیاتی مهران و شمال غرب در دوران هشت سال دفاع مقدس می­پردازد.

 قسمتی از مقدمه کتاب را با هم می­خوانیم :

من با ذکر قهرمانی‌های بی‌شمار آن مردان حماسه‌ساز احساس خستگی نمی‌کردم و هیچ‌گاه نوشتن را متوقف نکردم و روز و شب در تلاش بودم تا بتوانم سعادت تدوین این مجموعه که مربوط به دلاوری‌های رزمندگانی است که تاریخ کشورمان همیشه مدیون آن‌هاست، نصیب من گردد و بتوانم ذره‌ای از فداکاری‌های آنان را ترسیم و به گونه‌ای به اتمام رسانم که روح شهدای عزیز مناطق عملیاتی غرب و شمال ‌غرب کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس که هم‌رزمانم بوده‌اند از من راضی و خشنود گشته و بدین صورت سعادت بزرگی نصیبم شود؛ زیرا از سرنوشت کسانی می‌نویسم که همه چیز خود را فدای مردم و کشور و دینشان کردند تا سرافرازی را نصیب این ملت و کشور نمایند.

 کتاب «فرمانده تکاور» به تألیف سرهنگ توپخانه ستاد علی­اکبر اصلانی، بررسی اولیه و نهایی سرتیپ ستاد ناصر آراسته و سرتیپ ستاد سید حسام هاشمی و به ویراستاری سرهنگ ستاد محمد مطواعی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 440 صفحه و شمارگان 1000 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1398، و بهای سی و پنج هزار تومان انتشار یافته است.

 

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 کتاب را تهیه نمایند.

 

2 دیدگاه کاراکتر باقی مانده

 • میکائیل بهاری

  1632769993

  با سلام احتراما میخواستم ببینم کتاب فرمانده تکاور را که در مورد تیمسار محمدعلی ظهوری و سایر دلاورمردان ارتش است را چگونه و از کجا میتوانم تهیه نمایم

  پاسخ

  • sarhang sajadi

   1635840136

   با سلام. در ذیل همین مطلب شماره تلفن هایی به منظور تهیه کتاب قید شده اند. لطفا با این شماره ها تماس بگیرید.

   پاسخ