معرفی کتاب
کتاب «زیارت با دستان خالی» ازجمله کتابهایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است.

همان‌گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن خاطرات  سرتیپ دوم کامبیز زندی از دوران اسارت در زندان های دژخیمان بعثی است. وی همچنین بنا به ضرورت مطالبی را درباره جنگ تحمیلی هشت‌ساله عراق علیه ایران، به ویژه رنج و سختی آن دوران و همچنین رشادت‌ها و فداکاری‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران را بیان نموده است..

در قسمت پیشگفتار آمده است:

« هر روز از دوران هشت ساله دفاع مقدس قصه­های واقعی و به­یادماندنی همراه با خود دارد که با تمام سختی­های آن شیرین و دل­نشین است. درست است جنگ به مفهوم واقعی خود برای هر انسان در هر مسلک و دینی ناخوشایند است، اما یکی از دلایلی که جنگ یا به عبارت زیباتر، دفاع مقدس ما را از جنگ­های دیگر متمایز کرده، صبغه الهی و مذهبی یا همان جهاد فی سبیل الله یکی از فروع دینمان است. شهادت، مجروحیت و اسارت، واژه­هایی شاخص در دفاع مقدس هستند…… »

کتاب « زیارت با دستان خالی » به تألیف گروهی از صاحب‌نظران شرکت‌کننده در دفاع مقدس به سرپرستی سرتیپ2 کامبیز زندی، بررسی اولیه و نهایی سرتیپ ستاد ناصر آراسته و سرتیپ ستاد سید حسام هاشمی و به ویراستاری سرهنگ ستاد علی سجادی انصاری به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 158 صفحه و شمارگان 1000 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1398، و بهای سیزده هزار تومان انتشار یافته است.

علاقه مندان می‌توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 کتاب را تهیه نمایند.

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده