معرفی کتاب
کتاب «لشکر 21 در آفند و پدافند 1359» ازجمله کتابهایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است.

همان‌گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن درباره جنگ تحمیلی هشت‌ساله عراق علیه ایران، به ویژه شرحی بر عملکرد نیروی زمینی ارتش در مناطق عملیاتی ، در جلوگیری از تجاوز، سد و تثبیت متجاوز در سا‌ل‌های جنگ تحمیلی و همچنین رشادت‌ها و فداکاری‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

در قسمت پیشگفتار آمده است:

« کتابی که ملاحظه میفرمایید از سلسله کتاب‌هایی است که جناب سرهنگ زرهی ستاد سید یعقوب حسینی در سالهای دفاع مقدس به رشته تحریر درآورد. پس از پایان جنگ تحمیلی تعدادی از این کتاب‌ها با عنوان «ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس » توسط سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، انتشار یافت و در زمره کتابهای معتبر دفاع مقدس محسوب و تاکنون مورد استفاده بسیاری از نویسندگان و پژوهشگران این عرصه قرار گرفته است.……..»

 

کتاب « لشکر 21 در آفند و پدافند 1359» به تألیف گروهی از صاحب‌نظران شرکت‌کننده در دفاع مقدس به سرپرستی سرهنگ غلامحسین زرگر، بررسی اولیه و نهایی سرتیپ ستاد ناصر آراسته و سرتیپ ستاد سید حسام هاشمی، و سرتیپ2 ستاد نجاتعلی صادقی‌گویا  به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 288 صفحه و شمارگان 1000 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1398، و بهای سی هزار تومان انتشار یافته است.

 

علاقه مندان می‌توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده