دومین همایش سالیانه هیئت معارف جنگ با حضور روسای گروه های استانی(1)
دومین همایش سالیانه هیئت معارف جنگ سپهبد شهید علی صیاد شیرازی با حضور هیئت رئیسه، معاونت ها مدیریت ها و روسای گروهای استانی این هیئت به مدت دو روز در روزهای شنبه یازدهم و یکشنبه دوازدهم آبان در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه این همایش، امیر سرتیپ خرم طوسی نماینده فرماندهی محترم کل آجا و نیز امیر سرتیپ دوم آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق آجا حضور داشتند.

در ابتدای مراسم، پس از تلاوت قران مجید و نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، امیر آراسته؛ رئیس هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، ضمن خوشامد گویی به میهمانان اهداف همایش را تشریح نمود و سپس امیر آذریان گزارشی از فعالیت های حوزه مسئولیت خود به حضار ارائه کرد.

در روز اول، ابتدا امیر سرتیپ آراسته طی بیاناتی از فعالیت های گروهای استانی قدردانی و نیز رهنمود هایی را برای هرچه پربار تر شدن فعالیت ها ارائه داشت و سپس روسای گروه های استانی با ارائه گزارشی از فعالیت های خود، مشکلات و کمبود های محل ماموریت خود را نیز عنوان کردند.

در روز دوم معاونت ها و مدیریت های هیئت معارف جنگ با ارائه کلی فعالیت های انجام شده، انتظارات خود را از گروه های استانی مطرح و رهنمود هایی را ارائه دادند.

این همایش در بعد ظهر روز یکشنبه خاتمه یافت.

شرکت کنندگان، در فرصت به دست آمده، با اغتنام این فرصت گرانبها حداکثر بهره معنوی را از حضور در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) بردند.

لازم به ذکر است که پشتیبانی ازاین همایش توسط امیر سرتیپ دوم مهدی تکلو؛ فرمانده سابق قرارگاه شمال شرق آجا و رئیس فعلی گروه استانی هیئت مارف جنگ در استان خراسان رضوی صورت گرفت که از زحمات ایشان توسط هیئت رئیسه معارف جنگ تقدیر به عمل آمد.

گزارشات تکمیل تر این همایش با ذکر جزئیات بیشتر متعاقباً منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده