فعالیت های آموزش معارف جنگ کارکنان پایور
- در راستای تدابیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر تعمیم آموزش­ها به سایر دوره ها، آموزش معارف جنگ دوره­های عالی رسته­ای به مدت هشت ساعت در دو روز کاری با نقش رسته مربوط در هشت سال دفاع مقدس با بهره­گیری بیش از 50 نفر اساتید و فرماندهان پیشکسوت دفاع مقدس در بیش از 16 مرکز آموزش تخصصی نیروهای سه گانه ارتش و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در شهرستان­های مختلف کشور برای تعداد بیش از 1500 نفر دانشجوی دوره عالی در رسته­های رزمی، پشتیبانی رزمی، پشتیبانی رزمی و پشتیبانی خدمات رزمی با برنامه­ریزی و نظارت این مدیریت و روسای گروه­های آموزش استانی برگزار شد و تاکنون 8802 نفر تحت آموزش قرار گرفته اند.

2. آموزش معارف جنگ برای دانش­آموزان پایور آجا به مدت 16 ساعت در مقطع آموزش­های عمومی با بهره­گیری از اساتید و فرماندهان پیشکسوت دفاع مقدس در مزاکز آموزش نیروهای زمینی و دریایی (آموزشگاه نظامی جواد الائمه (ع) و تفنگداران دریایی منجیل) برای تعداد بیش از 1600 نفر دانش­اموزان پایور با برنامه­ریزی و نظارت این مدیریت برگزار شد و تاکنون 3000 نفر تحت آموزش قرار گرفته اند.

3. در راستای اوامر فرماندهی محترم کل ارتش آموزش معارف جنگ دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا به مدت هشت ساعت در حال برنامه­ریزی و اجرایی باشد.

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده