معرفی کتاب
کتاب «از نوهد تا خرمشهر» از جمله کتاب هایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است. همان گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن خاطرات سروان پیاده جعفر ایازی، درباره جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران و همچنین رشادت ها و فداکاری های ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در قسمت پیشگفتار آمده است:

«هیچ کس نمی تواند جنگ را توجیه کند.

جنگ نتیجه عملی افکار شوم و پلید سیاستمداران زورگو، توسعه طلب و استثمارگر و استعمارگر عصر است که تحمیل می شود و تاوان آن را افراد بی گناه می پردازند که نقش و اراده ای در آن ندارد.

از بین همه آنهایی که در عصر حاضر زندگی می کنند روزی نیست که سیمای تلویزیون و دنیای مجازی و سایر رسانه های جمعی نوعی از آن را در گوشه ای از جهان نبینند و تجربه نکنند و آه گرم از درون بر نیاورند و لعن و نفرین ابدی را برای عاملان آن از درگاه خداوند متعال خواستار نباشند……»

 

کتاب « از نوهد تا خرمشهر» به قلم سروان پیاده جعفر ایازی، بررسی و آماده سازی سرتیپ دوم ستاد نجاتعلی صادقی گویا، ویرایش فنی و ادبی الهه آموزگار و صفحه آرایی حامد خدمتی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 304 صفحه و شمارگان 1000 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1396، و بهای پانزده هزار تومان انتشار یافته است.

 

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 و یا صندوق پستی19575-554 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده