پرسش و پاسخ هفته
چرا تبلیغات تلویزیون بیشتر متوجه سپاه است؟ چرا از ارتش که این­همه فداکاری کرده در صدا و سیما کم گفته می شود؟ پاسخ زیر بر اساس نظرات تعدادی از پیشکسوتان و اساتید معارف جنگ شهید صیاد شیرازی به این پرسش ارائه شده است، آیا شما بازدید کنندۀ عزیز به ویژه محققین و پژوهشگران و پیشکسوتان گرانقدر عرصۀ دفاع مقدس این پاسخ را تأیید می کنید؟ یا شاید نظر تکمیلی یا نظر دیگری دارید، در هر صورت خوشحال می شویم اگر نظر خود را در ذیل همین مطلب درج نمائید تا برای استفادۀ دیگران منتشر نمائیم

ارتش وظیفه دفاع و حراست از کشور را به عهده دارد و برابر قانون اساسی حافظ مرزها، تمامیت ارضی و استقلال کشور است. بایستی با تمام توان وظیفه­اش را، که دفاع از نظام و کشور می­باشد، انجام دهد و دیگران باید ارتش را تبلیغ کنند. این مطالبی را هم که ما در این کلاس­ها برای شما دانشجویان عزیز مطرح می­کنیم برای این است که شما هم­لباس ما هستید، برای این است که شما بدانید لباس چه افرادی را به تن کرده‌اید، بدانید چه افتخاراتی دارید و باید حرمت این لباس را نگه دارید و در این لباس سرفرازانه خدمت کنید.

ارتش وظیفه و تکلیف خودش را در جنگ انجام داده است و بابت انجام وظیفه­اش نه چیزی از کسی می­خواهد و نه توقع تبلیغ دارد. در این مورد صدا و سیما و سازمان­های مختلف دیگری که در این زمینه مسئول هستند باید به مسئولیتشان عمل کنند. حال اگر  این کار را می­کنند یا نمی­کنند، بستگی به انصاف خودشان و قضاوت شما و مردم دارد.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده