معرفی کتاب
کتاب «نبرد های منطقه خرمشهر و آبادان در سال اول جنگ تحمیلی» از جمله کتاب هایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است. همان گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن درباره جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران و همچنین رشادت ها و فداکاری های ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در قسمت پیش گفتار آمده است:

«کتابی که ملاحظه می فرمایید از سلسله کتاب هایی است که جناب سرهنگ زرهی ستاد سید یعقوب حسینی در سال های دفاع مقدس به رشته تحریر در آورد.

پس از پایان جنگ تحمیلی تعداد از این کتاب ها با عنوان «ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس» توسط سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، انتشار یافت و در زمره کتاب های معتبر دفاع مقدس محسوب و تا کنون مورد استفاده بسیاری از نویسندگان و پژوهشگران این عرصه قرار گرفته است……»

کتاب «نبرد های منطقه خرمشهر و آبادان در سال اول جنگ تحمیلی» به قلم سرهنگ زرهی ستاد سید یعقوب حسینی، بررسی اولیه و نهایی سرتیپ ستاد ناصر آراسته و سرتیپ ستاد سید حسام هاشمی، و همکاری سرتیپ دوم ستاد نجاتعلی صادقی گویا، سرتیپ دوم حمید شکیبا، الهه آموزگار و حامد خدمتی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 548 صفحه و شمارگان 1500 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1396، و بهای بیست و دو هزار تومان انتشار یافته است.

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 و یا صندوق پستی19575-554 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده