شهید صیاد در کلام یاران(17) – آقای مهدی صیادشیرازی
اهتمام به نماز اول وقت خاطرات از پدر بزرگوارمان زیاد است، لکن قلم­ها از بیان آنها قاصر است. نماز مغرب و عشاء را به امامت ایشان و به همراه خانواده اقامه می­کردیم. بین دو نماز ایشان رو به ما برمی­گشتند و مطالب زیبایی را می­فرمودند. یک بار فرمودند: من سفارشی به شما دارم که اگر به آن توجه کنید، مطمئناً مایه موفقیت و آرامش و پیروزی شما است و آن اهتمام به نماز اول وقت می­باشد.

 

توجه ویژه به امام زمان(عج)

اهتمام و توجه ایشان به امام زمان، حضرت ولی­عصر(عج) در سخنرانی­هایشان، در دعاهایشان و در محافل خصوصی و عمومی بعینه مشخص بود. همواره با حضرت امام راحل و حضرت آقا روابط نزدیکی داشتند و علاوه بر آنکه آنها را راهنمای خود می­دیدند، آنها را ولی خود نیز می­دانستند و گزارش عملکرد از فعالیت­های خودشان در عرصه­های کاری برایشان می­فرستادند و از نظرات آنها بهره­مند می­شدند و همواره مطیع آن بزرگواران بودند.

سعی می­نمودند گناه نکنند و با طهارت و پاکیزه و پاک باشند و بهترین خصوصیات و ویژگی­های ایشان را در بیانات حضرت آقا می­توان دید. خداوند منان به همه ما توفیق دهد که وظیفه خودمان را نسبت به پدر بزرگوارمان به نحو احسن انجام دهیم و حق فرزندی را ادا نمائیم و مایه آبروی ایشان شویم و از خدا می­خواهیم بر علو درجات ایشان بیفزاید و با اولیاءالله محشور گردد و او از ما راضی و خشنود باشد و همه ما مایه خشنودی خدا، امام زمان و حضرت آقا

گردیم و دعای خیر آن بزرگواران شامل حال ما هم شود.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده