معرفی کتاب
کتاب « آرام سخن بگو » از جمله کتاب هایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است. محتوای این کتاب، شامل خاطرات سرتیپ دوم ستاد احمد آرام درباره جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران و همچنین فداکاری های ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد. در قسمت مقدمه آمده است:

«این کتاب سرگذشت یکی از فرزندان این کشور را در زندگی شخصی همراه با زندگی خدمتی در محیط نظامی در مدت شصت سال گذشته بیان می کند.

احمد آرام تحصیل را از روستایی در ساوه آغاز نمود و سختی های روزگار نیم قرن گذشته، در شهر ری ادامه تحصیل داد. سر انجام وارد دانشکده افسری شد و پس از فارغ التحصیلی در لشکر گارد خدمت خود را آغاز نمود.

امیر احمد آرام با همان روحیه و منش اخلاقی خاص خود، تمام حوادث و بحران های خدمتی و زندگی را با آرامش و توکل بر خدای متعال سپری نموده و با صبری ستودنی از آنها عبور کرده و به حق، آرام در سختی ها گام نهاده……»

 

کتاب « آرام سخن بگو » به قلم الهه آموزگار و تحت بررسی و نظارت علمی- نظامی سرتیپ ستاد ناصر آراسته و سرتیپ ستاد سید حسام هاشمی، و همکاری سرتیپ2 ستاد نجاتعلی صادقی گویا،  سرتیپ2 حسن قربانی، برادر جانباز رضا محمودی و حامد خدمتی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 208 صفحه و شمارگان یک هزار جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1396، و بهای دوازده هزار تومان انتشار یافته است.

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 و یا صندوق پستی19575-554 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده