یادداشت های ویژه شهید صیاد شیرازی
يادداشت ويژه شماره 18 بسم الله الرحمن الرحيم خدايا ترا شكر و سپاس كه به ما توفيق دادي كه در جبهه هاي نور حضور بيابيم اگر خود لياقت مجاهدت و مبارزه در راهت را ندارم شاهد و ناظر فداكاري و ايثارگري رزمندگان اسلام باشم . خدايا از تو خواسته ام و همواره مسئلت دارم كه مرا تابع اراده و مشيت خود گرداني . خواست و تقدير تو بر من خير است و آن چه كه خود مي خواهم همانند خواست كودكي است كه خوب و بد را از هم تميز نمي دهد .

مورخه 10/1/67

بسم الله الرحمن الرحيم

خدايا ترا شكر و سپاس كه به ما توفيق دادي كه در جبهه هاي نور حضور بيابيم اگر خود لياقت مجاهدت و مبارزه در راهت را ندارم شاهد و ناظر فداكاري و ايثارگري رزمندگان اسلام باشم .

خدايا از تو خواسته ام و همواره مسئلت دارم كه مرا تابع اراده و مشيت خود گرداني . خواست و تقدير تو بر من خير است و آن چه كه خود مي خواهم همانند خواست كودكي است كه خوب و بد را از هم تميز  نمي دهد .

خدايا مرا بر سبيل وظيفه و تكليف مستقر بدار تا توفيقاتم در زندگي كسب رضايت تو باشد .

خدايا در اين تلاطم امواج روزگار ، خود را متصل به لنگري مي بينم كه با لطف و رحمت تو ، مرا در آرامش و سكينت قلبي محفوظ داشته است . ترا شكر و سپاس .

خدايا رمز پيروزري و توفيق بر دشمنان را برحسب تقدير تو آموخته‌ام ليكن تو خود به من الهام كرده اي كه جمعي مخلصين بايستي از اين رمز بهره برند تا نصرت و امدادت نازل گردد .

خدايا بر صبر و شكيباييم بيافزا تا صلاحيت اصلاح شدن و اصلاح كردن داشته باشم … . 

بامداد يازدهم شعبان ـ منطقه مريوان 0600

************

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده