یادداشت های ویژه شهید صیاد شیرازی
يادداشت ويژه شماره 12 بسم الله الرحمن الرحيم خداوندا ترا شكر و سپاس بر اينكه بر بنده ناتوان و درمانده خود نعمت و رحمت نازل كردي و با ندا و فرمان بنده صالحت « حضرت امام خميني » خط بطلان بر افكار مبهم و اكاذيب جاري در جامعه كشيدي.

مورخه 27/4/65

بسم الله الرحمن الرحيم

خداوندا ترا شكر و سپاس بر اينكه بر بنده ناتوان و درمانده خود نعمت و رحمت نازل كردي و  با ندا و فرمان بنده صالحت « حضرت امام خميني » خط بطلان بر افكار مبهم و اكاذيب جاري در جامعه كشيدي.

خداوندا معترفم به اينكه هم چنان ناتوانم در شكرگزاري و سپاس ولي نا اميد نيستم به اينكه تو ياريم كني و به قدرت و تواني برسم كه به لطف و عنايت تو فراموش نكنم كه «همه چيز در دست توست» و آگاه باشم به اين كه هر چه بگويم « تو همه كاره اي » بر خود نهيب زنم كه  «خيلي بيشتر از اينها همه كاره اي » حكم حضرت امام مد ظله مبني بر نمايندگي از طرف ايشان در شوراي عالي دفاع در تاريخ23/4/65  صادر گشت و دنيايي از معرفت در اين چند جمله وجود دارد كه اينجانب با وسع كم فكري به قسمتي از آن پي برده ام كه بر حسب وظيفه و تكليفي كه بر دوش احساس مي كنم اقدام به نگارش آن نمايم[1].

 


1- حكم حضرت امام خميني (ره)

زمان : 23 تير 1365 / 6 ذي القعده 1406                            مكان : تهران ، جماران

موضوع : انتصاب دو تن از اعضاي شوراي عالي دفاع          مخاطب : صياد شيرازي ، علي رفيق دوست ، محسن

بسم الله الرحمن الرحيم

براي فعال كردن هر چه بيشتر و بهتر قواي مسلح كشور ضرورت دارد از تجربة اشخاصي كه در متن مسائل جنگ بوده‌اند استفادة هر چه بيشتر شود . بدين سبب سركار سرهنگ صياد شيرازي و وزير سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را تا پايان جنگ به عضويت در شوراي عالي دفاع منصوب مي نمايم . از خداوند متعال توفيق همگان را در خدمت به اسلام و كشور مسئلت مي نمايم .                                                                                                      23 تيرماه 1356

روح الله الموسوي الخميني

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده