یادداشت های ویژه شهید صیاد شیرازی
يادداشت ويژه شماره 11 اين كه امروز مشمول عنايات پروردگار قرار گرفته ايم و خداوند به جبهه حق عزت و به جبهه باطل ذلت بخشيده بر پايه مجاهدتهاي في سبيل اللهي است كه رزمندگان اسلام در چهره مقدس ارتشي ـ سپاهي ـ بسيجي و ساير رزمندگان اسلام به عمل آورده اند استوار است و تا همت و اراده ما قوي باشد بر عهدي كه با خداي خود بسته ايم وفادار باشيم عنايات خداوند تبارك و تعالي نيز تداوم خواهد داشت.

پيام ويژه ف نزاجا به رزمندگان سلحشور اسلام در منطقه عملياتي والفجر4  و والفجر9 – بدون تاريخ )

بسم الله الرحمن الرحيم

وَالَّذينّ جاهَدُوا فِينا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سْبلَنا وَ إِنَّ اللهَ لَمُعُ الْمُحْسِنينَ

(عنكبوت-69)

ترجمه: و آنان كه در راه ما به جان و مال جهد و كوشش كردند محققاً آنها را به راه خويش هدايت مي كنيم و هميشه خدا يار نيكوكاران است.

  • سال نو بر همه شما عزيزانم مبارك باد تبريك و تهنيت به پايداري و استقامت شما در مبارزه با دشمنان اسلام.
  • تبريك و تهنيت بر شما به اينكه وفادارانه براي خدا مي جنگيد.
  • تقدير و سپاس از شما كه از جان و مال گذشته ايد و في سبيل الله مجاهدت مي كنيد و پيماني محكم با خداي خود بسته ايد كه تا پيروزي حق بر باطل و ريشه كن شدن فتنه در جهان دست از اين مبارزه شرافتمندانه بر نداريد.

همرزمان عزيزم

اين كه امروز مشمول عنايات پروردگار قرار گرفته ايم و خداوند به جبهه حق عزت و به جبهه باطل ذلت بخشيده بر پايه مجاهدت‌هاي في سبيل اللهي است كه رزمندگان اسلام در چهره مقدس ارتشي ـ سپاهي ـ بسيجي و ساير رزمندگان اسلام به عمل آورده اند استوار است و تا همت و اراده ما قوي باشد بر عهدي كه با خداي خود بسته ايم وفادار باشيم عنايات خداوند تبارك و تعالي نيز تداوم خواهد داشت.

از دست دادن ارتفاعات موبرا و ممي خلان در منطقه والفجر9 و ارتفاعات شاخ تاجر، كاني شبان در منطقه والفجر4 حادثه ايست كه در آن دو نتيجه مثبت و منفي مي توان گرفت:

1- نتيجه مثبت: يافتن پاسخ هاي منطقي به اين سؤالات:

اولاً چگونه صداميان كفر پيشه موفق به كسب چنين پيروزي ظاهري شدند.

ثانياً: چه اقداماتي انجام دهيم كه ديگر دشمن بعثي صهيونيستي جرأت چنين گستاخي ها را نداشته باشد.

ثالثاً: قبل از آنكه دشمن مواضع خود را مستحكم نمايد و با ياوه سرايي هاي تبليغاتي خود روحيه كاذبي براي سرسپردگان خود ايجاد نمايد چگونگي همگي عزم و اراده و همت خود را در خنثي كردن عمليات دشمن و بازپس گيري هدف هاي از دست داده شده به كار بنديم.

 2- نتيجه منفي

  • ضعيف شدن در برابر دشمن و نا اميدي نسبت به جبران خسارت وارده.

سست شدن نسبت به ادامه نبرد با دشمن اسلام و خداي نكرده ثابت كردن اينكه استقامت جبهه حق كمتر از جبهه باطل است.

منبع: یادداشت های ویژه شهید علی صیاد شیرازی، انتشارات ایران سبز، چاپ دوم 1392

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده