یادداشت های ویژه شهید صیاد شیرازی
يادداشت ويژه شماره 7 موجوديت ارتش و آبرو و حيثيت ارتشيان در گرو ميزان مجاهدتي است كه هم اكنون در جبهه هاي نبرد به انجام مي رسد ما همگي در ادامه راه شهدا و جانبازان ايثارگر خود تكليف سنگيي بر دوش داريم. ارتشيان به ويژه رزمندگان ايثارگر نزاجا كه سالياني است در جبهه هاي حق بر عليه باطل به آنچه كه لبيك گفته اند پايدارند و اين وظيفه ماست كه هم خود و هم ياران خود را در صحنه نگه داريم آن هم با روحيه اي هم پا و همراه روحيه امت شهيدپرورمان. آنچه كه هم اكنون به جبهه ها روح و توان بخشيده است همانا قدرت باريتعالي است كه از پايگاه هاي بركت رحمت الهي چون امام و امت شهيدپرورمان متجلي گشته است.

مورخه 9/12/64

بسم الله الرحمن الرحيم

وَالَّذينّ جاهَدُوا فِينا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سْبلَنا وَ إِنَّ اللهَ لَمُعُ الْمُحْسِنينَ

(عنكبوت-69)

از: ف نزاجا

به: جانشين ف نزاجا

موضوع: يادآوري تذكراتي مهم

موجوديت ارتش و آبرو و حيثيت ارتشيان در گرو ميزان مجاهدتي است كه هم اكنون در جبهه هاي نبرد به انجام مي رسد ما همگي در ادامه راه شهدا و جانبازان ايثارگر خود تكليف سنگيي بر دوش داريم. ارتشيان به ويژه رزمندگان ايثارگر نزاجا كه سالياني است در جبهه هاي حق بر عليه باطل به آنچه كه لبيك گفته اند پايدارند و اين وظيفه ماست كه هم خود و هم ياران خود را در صحنه نگه داريم آن هم با روحيه اي هم پا و همراه روحيه امت شهيدپرورمان. آنچه كه هم اكنون به جبهه ها روح و توان بخشيده است همانا قدرت باري‌تعالي است كه از پايگاه هاي بركت رحمت الهي چون امام و امت شهيدپرورمان متجلي گشته است.

و ما رزمندگان ارتش و سپاه اگر لياقت خود را به ثبوت برسانيم نقش عامل بودن اين قدرت الهي را در پيروزي ها در ميدان نبرد ايفا خواهيم كرد. پس نصرت ها از جانب خداست كه نصيب امت شهيدپرور ايران و عاملين قدرت خدا كه همانا رزمندگان اسلام است عطا گرديده.

پيروزي والفجر8، فتح المبين ديگريست كه به ياري پروردگار يكتا بايستي بيت المقدس ديگر را پشت سر داشته باشد با اين ويژگي كه هم قريب الوقوع باشد و هم عمده و اين بار بيت المقدسي كه در آن به آفت غرور كشيده نشويم و نبرد را ادامه دهيم تا شايد خداوند متعال سرانجام ما را در نبرد با كفر پيشگان صدامي مقدر فرمايد انشاالله.

و اما نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي چه بايستي بكند.

الحمدالله نزاجا تا اين لحظه در صحنه قرار دارد و وظيفه خود را به خوبي به انجام مي رساند. البته نارسايي هايي در تشكيلات ما هست كه بزرگ ترين آن عدم تشكيل ستاد در قرارگاه خاتم الانبياء (ص) است. و به همين دليل است كه آهنگ عمليات ما با برادران سپاه موزون نيست ولي مي شود اين ضعف را حتي به طور مقطعي ترميم كرد.

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده