یادداشت های ویژه شهید صیاد شیرازی
يادداشت ويژه شماره 3 بسم الله الرحمن الرحيم وزير دفاع محترم جمهوري اسلامي ، سركار سرهنگ جلالي سلام عليكم ، نامه شماره 2571 ر د - 20/8/64 حضرت عالي واصل گشت، نهايت تشكر را دارم. همان طوري كه در جلسه قبل از انتصاب شما به مقام وزارت بيان داشتم امروز بر حسب تكليف شرعي و حكم ولايت و احترام به راي اعتماد مجلس شوراي اسلامي وظيفه خود مي دانم كه وزير دفاع جمهوري اسلامي را در انجام وظايف خطير خود پشتيباني و حمايت نمايم . لذا خواهشمندم به موارد زير كه خط مشي اين جانب در حمايت از شخص شما به عنوان وزير دفاع جمهوري اسلامي است عنايت فرماييد .

 

مورخه 22/8/64 [1]

بسم الله الرحمن الرحيم

وزير دفاع محترم جمهوري اسلامي ، سركار سرهنگ جلالي

سلام عليكم ، نامه شماره 2571 ر د – 20/8/64  حضرت عالي واصل گشت، نهايت تشكر را دارم. همان طوري كه در جلسه قبل از انتصاب شما به مقام وزارت بيان داشتم امروز بر حسب تكليف شرعي و حكم ولايت و احترام به راي اعتماد مجلس شوراي اسلامي وظيفه خود مي دانم كه وزير دفاع جمهوري اسلامي را در انجام وظايف خطير خود پشتيباني و حمايت نمايم . لذا خواهشمندم به موارد زير كه خط مشي اين جانب در حمايت از شخص شما به عنوان وزير دفاع جمهوري اسلامي است عنايت فرماييد .

  1. پرسنلي از نزاجا را ذيصلاح براي انتصابات خود در وزارت دفاع مي‌دانيد صورت بدهيد تا پس از تحقيق و بررسي حداكثر پس از يك هفته به شما پاسخ رسمي داده شود ( به طور نمونه پاسخ نامه اخير شما متعاقباً داده خواهد شد) .
  2. معاونت هماهنگ كننده نزاجا حداكثر تا اول آذر ماه 64 ليستي از پرسنلي را كه نزاجا قادر است در صورت نياز وزارت دفاع و درخواست رسمي آن واگذار نمايد تقديم شما خواهد كرد .
  3. اينجانب به عنوان فرمانده نزاجا وقت و ساير هم كارانم در نزاجا آمادگي داريم در صورتي كه لازم بدانيد به منظور هم كاري هاي فكري بنا به درخواست حضرت عالي در مقام مشورت قرار گيريم .
  4. به منظور ايجاد تفاهم بيشتر و پايه پر بركت در هم كاري و تشريك مساعي نزاجا با وزارت دفاع آماده هستم بنا به دعوت شما در جلسه‌‌‌‌‌‌اي كه از نماز مغرب يك روز مناسب آغاز گشته و به شام ختم گردد همراه با تعدادي ازمعاونت هاي نزاجا در محل وزارت دفاع شركت نماييم .

والسلام علي من اتّبع الهدي

 


1 – سرهنگ جلالي در آن زمان به سِمت وزير وزارت دفاع منصوب گرديد .ايشان قبل از اين سِمت ، فرماندهي هوانيروز را كه از يگان هاي عمده نزاجا مي باشد عهده دار بود همان طوري كه مضمون يادداشت نشان مي دهد . وزير دفاع تعدادي از افسران شايسته نزاجا را براي انتقال به وزارت دفاع خواسته كه شهيد جوابي به شرح فوق داده است .

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده