آغاز به کار سایت جدید معارف جنگ شهید صیاد
با عرض تبریک به مناسبت سالگرد آغازین روز امامت و ولایت اباصالح المهدی حجه ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فی فرجه الشریف، با قصد تبرک به این روز عزیز، از امروز مطالب پایگاه اطلاع رسانی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در قالبی جدید که به همت آقای مهدی رحیمی مقدم از کار کنان وظیفه در مدت حدود 10 ماه طراحی شده است به بینندگان گرانقدر پایگاه عرضه میگردد.

ای منتظران گنج نهان می آید                         آرامش جان عاشقان می آید

بر بام سحر طلایه داران ظهور                       گفتند صاحب الزمان می آید

 

با عرض تبریک به مناسبت سالگرد آغازین روز امامت  و ولایت اباصالح المهدی حجه ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فی فرجه الشریف، با قصد تبرک به این روز عزیز، از امروز مطالب پایگاه اطلاع رسانی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در قالبی جدید که به همت آقای مهدی رحیمی مقدم از کار کنان وظیفه در مدت حدود 10 ماه طراحی شده است به بینندگان گرانقدر پایگاه عرضه میگردد.

امید است فعالیتهای پایگاه مرضی رضای حق تعالی و آخرین حجت برحقش امام عصر ارواحنت فداه، نایب بر حق آقا و فرماندهی کل قوا، همچنین شهدای گرانقدر به ویژه شهید عزیز صیاد شیرازی و شما باز دیدکنندگان فرهیخته واقع گردد. شایان ذکر است که تعدادی از آخرین مطالب منتشر شده در سایت جدید بازیابی نشده اند که با تلاش همکاران به یاری خدا به زودی بازیابی و بازمنتشر خواهند شد.

موجب خرسندی و امتنان خواهد بود چنانچه نظرات، پیشنهادات و انتقادات راهگشای شما را از طریق رایانامه(ایمیل) و یا ثبت نظر در ذیل همین مطلب داشته باشیم. برای تعجیل در فرج امام زمان عجل الله تعالی فی فرجه الشریف صلوات.

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی شهید صیاد شیرازی. نهم ربیع الاول  1437 ه ق

انتهای مطلب


 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده