رژه نیروهای مسلح برگزار شد
رژه یگانهای مختلف سپاه ، ارتش، نیروی انتظامی و وزارت دفاع در اولین روز هفته دفاع مقدس و باحضور رئیس جمهور و فرماندهان نیروهای مسلح و جمعی از سفرا و مهمانان خارجی آغاز شد. به گزارش خبرنگار سیاسی میزان، در این مراسم که با حضور فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران آغاز میشود، یگانهای نمونه پیاده و محمول نیروهای مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گوشه ای از توانمندیهای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را به نمایش می گذارند.

در مراسم رژه امسال، بخشی از آخرین دستاوردهای نیروهای مسلح در حوزه های موشکی، دریایی، زمینی، پدافندی و ارتباطی به نمایش درخواهد آمد.

بیش از 300 خبرنگار از رسانه های داخلی و خارجی پوشش خبری مراسم رژه نیروهای مسلح را در تهران برعهده دارند وبراساس هماهنگی بعمل آمده این مراسم به طور زنده از شبکه های یک و خبر سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

پس از سخنرانی رییس جمهوری، رژه یگان های نمونه نیروهای مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و نیروهای مردمی بسیج از برابر جایگاه انجام می شود.

نظارت و هماهنگی بر اجرا و برگزاری رژه نیروهای مسلح در سراسر کشور در روز جاری بر عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

آیین بزرگداشت سی وپنجمین سالگرد هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما می توانیم با همدلی و هم زبان» همزمان با هفته دفاع مقدس از امروز (سه شنبه) 31 شهریور ماه به مدت یک هفته در سراسر کشور برگزار می شود.

8:20
روحانی در مراسم رژه نیروهای مسلح: بزرگترین نیروی مسلح ضدترور درجهان،سپاه و ارتش ما هستند

8:40
امروز از چه تجهیزات نظامی نیروهای مسلح ایران رونمایی می شود+جزئیات

9:30
یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه از مقابل جایگاه رژه عبور کردند

9:55
در جریان رژه بزرگ نیروهای مسلح موشکهای بالستیک جمهوری اسلامی ایران نیز از مقابل جایگاه رژه رفتند.

انواع موشک های دوربرد سجیل و قدر، میان برد شهاب و قیام و نیز کوتاهبرد فاتح و خلیج فارس ازجمله این موشکها بودند.

 

 منبع : خبرگزاری سیاسی میزان

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده