چهارمین مبحث تالار گفتگو به مناسبت سالگرد آزاد سازی خرمشهر
"نقاط قوت و ضعف تاکتیکی عملیات بیت المقدس" پایگاه اینترنتی هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی در تیرماه سال 1393 اقدام به ایجاد تالار گفتگو در این پایگاه نموده و بحٍث" عملیات رمضان اولین قدم در تنبیه متجاوز" را به مناسبت سالروز این عملیات در معرض بحث و گفتگو بین صاحب نظران قرار داد.

از آن زمان تا کنون دو مبحث "بررسی عملکرد ارتش در ماههای آغازین جنگ" و نیز بحث پیرامون "عملیاتهای ارتش" را در تالار گفتگو منتشر نموده که علاقمندان این مباحث مطالب خوبی را چه در نقد موضوعات و چه در تعریف آنها برای بازدید کنندگان عزیز در اختیار قرار داده اند که جای تشکر دارد.
با توجه به نزدیکی سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان که از نتایج عملیات  پیروز بیت المقدس بود، در این دور از تالار، بحث "نقاط قوت و ضعف تاکتیکی عملیات بیت المقدس" را به گفتگو گذاشته ایم و از همه پیشکسوتان دفاع مقدس و کارشناسان عزیز نظامی کشور و تمامی علاقمندان به حوزه دفاع تقاضا داریم، با شرکت در این گفتگو و نیز گفتگوهای آتی که به مناسبت های مختلف تعیین و به بحث گذاشته خواهد شد، شرکت فرمایند.

در محضر اساتید، شاید ذکر این نکته چندان ضروری نباشد که نتیجۀ تجزیه و تحلیل و بررسی دلایل پیروزی ها و شکست های عملیاتهای دفاع مقدس، گنجینه ارزشمندی است که توسط یادگاران سال های پر افتخار دفاع مقدس برای نسل های آینده، به ارمغان خواهد ماند.
ضمناً از همه کاربران محترم تقاضا داریم در صورتی که موضوع خاصی برای طرح در تالار گفتگو، مد نظر دارند، به این هیئت پیشنهاد نمایند تا پس از بررسی های لازم به بحث گذاشته شود. برای دیدن مبحث می توانید به منوی افقی سایت مراجع یا اینجا را کلیک کنید.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده