مراسم 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران
رئیس جمهور: ارتش در همه صحنه ها پیوند خود را با ملت ایران به خوبی نشان داده است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارتش، به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم رژه یگانهای نمونه نیروهای ارتش و فرماندهان عالیرتبه آجا، در مقابل حرم مطهر امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بر گزار گردید.

در این مراسم رئیس جمهوری گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از آستانه روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز در همه صحنه های مهم پیوند خود را با ملت و فداکاری خود را در برابر ارزش های بزرگ اسلامیت، ایرانیت و جمهوریت به خوبی نشان داده است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارتش در روز 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، از تعدادی دست آوردهای جدید ارتش رو نمائی شد.
همچنین برای نخستین بار سامانه های ارتباطی و فرماندهی و کنترل هوشمند رسول و فکور که به دست توانمند متخصصان وزارت دفاع و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) طراحی و به مرحله تولید رسیده اند امسال برای نخستین بار در رژه روز ارتش حضور یافته اند.
بر اساس گزارش این پایگاه رژه دریایی ناوگان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با فرارسیدن 29 فروردین روز ارتش و نیروی زمینی قهرمان، در سواحل مکران انجام شد.
در گزارش دیگر پایگاه اطلاع رسانی ارتش آمده است که همزمان با مراسم رژه بزرگ ارتش به مناسبت 29 فروردین، انواع جنگنده‌های شکاری و بمب افکن نیروی هوایی به اجرای رژه هوایی بر فراز آسمان تهران پرداختند.
برای دیدن جزئیات اخبار اینجا کلیک کنید.
مدیریت سایت

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده