معرفی کتاب – چای آخر
چای آخر کتاب "چای آخر" روایت هایی است کوتاه و دلنشین در خصوص زندگی شهید احمد کشوری که از گفتگو و مصاحبه با خانواده، دوستان و همرزمان وی فراهم شده است و در آن سعی شده تا ویژگی های منحصر بهفرد، اندیشه ها، اعتقادات رفیع و بخشی از روح بلند آن شهید بزرگوار ارائه شود. مجموعه چای آخر نخستین کتابی است که شهید کشوری را از تولد تا شهادت معرفی می کند.
"شهید پرافتخار و قهرمان ملی ایران، «احمد کشوری» به هیچ چیز به غیر از اعتقادات و شرافت ملی میهنی خود فکر نمی‌کرد و راهی به غیر از اعتلای ایران و اسلام نپیمود و در این راه تا بذل جان عزیز خویش نیز پیش رفت. کانون توجه کتاب چای آخر زندگی و رشادت‌های امیر همیشه سربلند هوانیروز «احمد کشوری» است که در پنج فصل با عناوین کودکی و تحصیلات، هوانیروز و دوران دانشجویی، مبارزات سیاسی، پیروزی انقلاب اسلامی، ایلام و دفاع مقدس، به همراه عکس‌هایی از او در انتهای کتاب در 184 صفحه به تصویر کشیده شده است."
نویسنده کتاب، مسعود آب آذری در مورد نوشتن کتاب درباره شهید کشوری می گوید : "علاقه و حس وطن‌پرستی بود و می‌خواستم بدانم چگونه یک جوان از مازندران، احساس می‌کند که انقلاب به او نیاز دارد و تا جبهه‌های غرب و جنوب می‌رود و اینچنین حماسه خلق می‌کند؟"
 
چای آخر
نویسنده : مسعود آب آذری
چاپ اول :  سال 1389
ناشر : نشر اجا (سازمان عقیدتی سیاسی ارتش)
قیمت : 2000 تومان
تلفن مرکز پخش : 02133309118 – 02181954419
 
 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده