بازدید رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ارتش از معارف جنگ
امیر سرتیپ دوم گلفام رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ارتش، به اتفاق چند نفر از معاونین خود در مورخه 30/01/93 با حضور در محل هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی، از این مجموعه بازدید کرد.

این بازدید که در راستای ارتقای همکاریهای فی مابین انجام شد با حضور بازدیدکنندگان در جلسه توجیهی ودر جمع مدیران هیئت معارف جنگ آغاز شد و  با بازدید از قسمتهای مختلف پایان پذیرفت.

در جلسه توجیهی پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم ابتدا سرتیپ سید ناصر حسینی معاون هماهنگ کننده هیئت معارف جنگ پس از خیر مقدم به هیئت بازدیدکننده، گزارش مشروحی از ماموریتها و وظایف هیئت معارف جنگ که در سال 1373 به دست شهید بزرگوار سپهبد علی صیاد شیرازی بنا نهاده شده و  با حمایتها و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا تا به امروز در مسیر تحقیق و پژوهش، انتشار و آموزش معارف 8 سال دفاع مقدس به نسل جوان تلاش نموده است را ارائه نمود.

امیر حسینی در جمع بندی گزارش خود از ضرورت حمایت معنوی مسئولین و  سازمانها بویژه سازمان حفظ آثار ارتش(ساحادم) از فعالیتهای هیئت معارف جنگ که در بخش قابل توجهی ماموریت همسو با این هیئت دارند سخن گفت و همچنین در بخش تحلیل سوالات دانشجویان مخاطب آموزشهای معارف جنگ اظهار داشت که پاسخ برخی از این سوالات از جمله وضعیت فعلی نیروهای مسلح و چگونگی دفاع در مقابل تهدیدهای آینده باید به مسئولین مربوطه از جمله مسئولین ذیربط در ارتش داده شود. چرا که جزو وظایف و اختیارات هیئت معارف جنگ نمی باشد.

در ادامه جلسه امیر گلفام نیز ضمن تشکر از مسئولین هیئت معارف جنگ که این فرصت را در اختیار ایشان و همکارانشان قرار دادند بر ضرورت توسعه همکاریهای سازمان حفظ آثار ارتش و هیئت معارف جنگ، قول حمایت از فعالیتهای معارف جنگ در زمینه های ایجاد نمایشگاه کتاب در مراکز آموزشی که دوره های معارف جنگ اجرا می شود را دادند.

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده