به مناسبت پانزدهمین سالگرد شهادت امیر سر افراز ارتش اسلام شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
نسخه اول نرم افزار کاربردی معارف جنگ با نام Maarefjang.apk قابل نصب بر روی گوشی های همراه دارای سیستم عامل اندروید در پایگاه اطلاع رسانی شهید صیاد شیرازی تهیه و به مناسبت پانزدهمین سالگرد شهادت امیر سر افراز ارتش اسلام شهید سپهبد علی صیاد شیرازی منتشر گردید. این نرم افزار که توسط ستوانسوم وظیفه بهنود شرافتی از کارکنان وظیفه معارف جنگ طراحی و تهیه و در قسمت پائین سمت چپ صفحه اصلی سایت بار گذاری شده است 9/2 مگابایت حجم دارد و به راحتی قابل دانلود و نصب بر گوشی های اندروید می باشد.

نرم افزار کاربردی معارف جنگ دارای 3 بخش مجزا با عنوان "صیاد دل ها"، "معارف جنگ" و "وب سایت" می باشد که در بخش معارف جنگ عملیاتهای دوران دفاع مقدس همراه با نقشه هر عملیات و به تفکیک از سال اول تا سال هشتم جنگ قابل مشاهده می باشد. این نرم افزار برای اقشار مختلف جامعه به ویژه علاقمندان به مطالعه در حوزه دفاع مقدس و به خصوص دانشجویان دانشگاههای ارتش ج.ا.ا و دانشجویان وظیفه مراکز آموزشی ارتش قابل استفاده بوده و همچنین برای دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور که 2 واحد درس آشنائی با دفاع مقدس را انتخاب می نمایند منبع مطالعاتی در دسترس و سهل الوصولی می باشند.
نرم افزار یاد شده به روح پر فتوح تمامی شهدای سالهای حماسه و به ویژه به روح متعالی بنیانگذار هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی تقدیم میگردد. روح شهدا و امام شهدا شاد و راهشان پر رهرو باد.
ضمناً کلیه از استفاده کنندگان در خواست می شود هرگونه نظر تکمیلی و اصلاحی خود را در خصوص نرم افزار به صندوق الکترونیکی معارف جنگ که آدرس آن در پائین صفحه سایت حک شده است ارسال نمایند.

 

مدیر پایگاه

انتهای مطلب


 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده