به مناسبت 21 فروردین سالروز شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی برگزار میشود بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم بزرگداشت امیر سپهبد شهید علی صیاد شیرازی در ستادکل نیروهای مسلح برگزار میشود. این مراسم، همزمان با سالروز شهادت آن شهید بزرگوار با حضور جمعی از فرماندهان نظامی و خانواده معظم شهدا، ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۱ فروردین برگزار خواهد شد.

21 فروردین سالروز شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی است که پس از سالها رزم بی امان در ارتفاعات سر به فلک کشیده شمال غرب و سرزمین گرم و تفتیده خوزستان، در 21 فروردین سال 1378 به دست منافقین جیره خوار اجنبی به شهادت رسید.

علاوه بر مراسم رسمی یادبود شهید که همه ساله در ستاد کل نیروهای مسلح بر گزار می شود، با توجه به جایگاه آن شهید برگوار در دل اقشار مختلف ملت شریف و قدر شناس ایران اسلامی، این روز ها اقدامات مختلف و خود جوشی از قبیل ا نتشار مطلب، بر گزاری مراسم یاد بود  در مساجد، دانشگاهها و سایر اجتماعات و تشکیلات خود جوش جوانان فرهیخته این مرز و بوم، همچنین  ده ها برنامه صوتی و تصویری در رسانه های جمعی وصدا وسیما تولید و پخش می شود که به این وسیله  از کلیه دست اندر کاران این اقدامات شایسته در خواست می شود گزارش کوتاهی به آدرس صندوق پستی معارف جنگ که در پائین صفحه درج گردیده ارسال نمایند تا پس از جمع آوری طی گزارشی به استحظار ملت شریف و بینندگان پایگاه برسد. در اینجا یک نمونه از این اقدامات تحت عنوان مجله صوتی که توسط پایگاه اطلاع رسانی فرهنگ ایثار و شهادت منتشر گردیده را معرفی می کنیم. برای مشاهده مجله مذکور اینجا را کلیک کنید.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده