افتخار حبیب آباد
به یاد سرلشگر شهید « مصطفی اردستانی » امیر سرلشگر مصطفی اردستانی در روستا به زیبائی اخلاق ،رفتار ،کردار و اخلاص معروف بود. سال 1328 والدین و اهالی روستا در اولین روز سال دو عید داشتند . عید سال نو و عید تولد ، کشاورززاده و از اهالی مسجد و محراب بود. چه زیبا معاون عملیات نیروی هوائی بود ولی در زمین کشاورزی در جوار پدر کار می کرد.

 مصطفی تا آخرین روزها با دوچرخه از حبیب آّباد به نماز جمعه ورامین که هفت کیلومتر فاصله داشت می رفت. در قسمتی از وصیت نامه اش می گوید: « الهی! از عمق جانم از تو می خواهم که به حق پنج تن آل عبا که تمام جهان به خاطر آنها برپاست ، مرا از دوستان علی (ع) و اولاد علی (ع) قرار دهی. به حق زین العابدین به من لذّت عبادت و به حق باقرالعلوم ، لذت علم و به حق امام صادق لذت صداقت و به حق امام کاظم لذت فروبردن غضب و به حق امام رضا لذت رضایت از الله و به حق محمد بن علی امام جود لذت جود و ایثار و سخاوت و به حق علی بن محمد لذت هدایت و به حق امام عسگری لذت سرباز و رزمندْ اسلام بودن و به حق امام مهدی (عج) لذت فرماندهی بر سپاه اسلام را به من عنایت کن!»

عاقبت آن کس که بیشترین پرواز برون مرزی را علیه دشمنان داشت در مورخه 15 / 10 / 73 در آسمان اصفهان به آرزویش رسید و در جوار شهدای ورامین به خاک سپرده شد. 

انتهای مطلب


 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده