ارتش و دفاع مقدس در رسانه ها در هفته ای که گذشت
در هفته گذشته مطالب متنوعی در ار تباط با ارتش و دفاع مقدس رسانه ها منتشر شد که تعدادی از اهم آنها به شرح زیر می باشد: پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران : - مراسم تجلیل از آزادگان ارتش به مناسبت سالگرد باز گشت آزادگان در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ج.ا .ا بر گزار گردید، در ین مراسم حجت الاسلام و المسلمین سیّد محمد علی آل هاشم اظهار داشت: آزادگان، نماد ارزش های انقلاب و گنجینه های بی پایان دفاع مقدس اند

که ایمان و پایداری شان، طعم تلخ شکست و ناکامی را بر دشمنان و حقارت و سرافکندگی را بر متجاوزان این مرز و بوم چشاند. در پایان این مراسم جمعی از آزادگان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر شدند.

 • چهارمین جشنواره سراسری حدیث سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در روزهای 26 و 27 مرداد ماه با حضور بیش از 170 نفر از منتخبین در سالن همایش های کوثر سازمان برگزار گردید.
 • به گزارش روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، هدف از برگزاری این جشنواره گسترش و تعمیم فرهنگ دینی در میان کارکنان ارتش بوده و درمرحله مقدماتی این جشنواره که در سطح کلیه یکانها و با حضور کارکنان پایور، وظیفه، دانشجویان افسری دانشگاه­های آجا، خانواده های کارکنان ارتش و بانوان شاغل برگزار شد، بیش از 10 هزار نفر شرکت کردند. مرحله دوم این جشنواره نیز با حضور کارکنان ادارات تابعه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد و در نهایت از میان حدود هزار شرکت کننده، منتخبین به مرحله نهایی راه یافتند. به گفته مدیر قرآن، عترت و نماز سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افراد منتخب نیز در مسابقات کتبی شرکت نمودند که از میان آنها 40 نفر انتخاب و در مراسم اختتامیه این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

  • خبرگزاری بین المللی قرآن خبر انتشار کتاب معارف جنگ را با استفاده از مطالب منتشره در پایگاه اطلاع رسانی هیئت معارف جنگ عیناً منتشر کرد.
  • بر اساس گزارش­های تصویری خبرگزاری مهر:
  1. مراسم تجلیل از آزادگان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرماندهان و مسئولین شامگاه یکشنبه 27 مرداد دردانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد .
  2. یادواره سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی با حضور امیر سرتیپ ناصر آراسته عصر پنج شنبه 24 مرداد در قزوین برگزار شد.

  {jacomment on}

  انتهای مطلب


   

  0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده