بزرگداشت نیمه شعبان در معارف جنگ شهید صیاد
میدان عمل خالیست، او در پی سرباز است چون ما همه سرداریم، سردار نمی آید امروز دوم تیرماه سال 1392 راس ساعت 10 جلسه ای با حضور پرسنل وظیفه و پایور هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید نیمه شعبان در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.

متعاقب شرفیابی اخیر امیر صالحی به حضور فرماندهی معظم کل قوا و ارائه گزارش فعالیتهای نیروها و بخشهای مختلف ارتش به حضور ایشان، از قسمتهائی که مورد توجه و عنایت معظم له قرار گرفته بود فعالیتهای هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی بوده است که به همین علت امیر صالحی از هیئت رئیسه معارف جنگ تقدیر نموده و از ایشان می خواهد که به نمایندگی از فرماندهی کل ارتش به نحو مقتضی از کارکنان معارف جنگ تقدیر نمایند. انجام این تقدیر با جلسه گرامیداشت عید سعید نیمه شعبان مصادف گردید. در این جلسه امیر سرتیپ سید ناصر حسینی معاون هماهنگ کننده هیئت معارف جنگ به نمایندگی از امیر سرلشکر صالحی فرماندهی محترم کل ارتش با اهداء هدایایی از پرسنل وظیفه وپایور هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی تقدیر و تشکر کرده و با قرائت قطعه شعر فوق به ایراد سخنرانی پیرامون این عید سعید، موضوع مهدویت، انتظار و ویژگی های منتظر پرداختند.

در پایان این مراسم امیر بختیاری به نمایندگی از اعضای هیئت معارف جنگ مراتب قدردانی اعضاء را به مقام معظم رهبری و  فرماندهی کل ارتش ابراز نمودند. 

 

انتهای مطلب


 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده