نشست اول هیئت تحریریه
بسمه تعالی اولین نشست هیئت تحریره پایگاه اطلاع رسانی هیئت معارف جنگ شهید سپبهد علی صیاد شیرازی اولین نشست هیئت تحریریه با حضور 21 نفر از فرماندهان، پژوهشگران و صاحب نظران عرصه دفاع مقدس در مورخه سوم بهمن ماه و در محل هیئت معارف جنگ برگزار گردید .

 

 در این جلسه امیر سرتیپ سید ناصر حسینی طی سخنانی ضمن اشاره به کمبود فعالیتهای تحقیقاتی و پژوهشی کافی و مناسب با حماسه های هشت سال مقاومت مردم قهرمان ایران اسلامی و همچنین نشریه های تخصصی، بر ضرورت ایجاد چنین تشکلهائی تأکید نمودند. ایشان هدف از تشکیل هیئت تحریریه را در گام اول تقویت محتوائی پایگاه اطلاع رسانی معارف جنگ و در گامهای بعدی انشاءالله انتشار یک نشریه تخصصی با محتوی و متناسب با نیازها وخواستهای جامعه، به ویژه نسل جوان ، دانشجویان و اساتید دانشگاهها و مراکز علمی، آموزشی و تحقیاتی قلمداد نمودند.

شایان ذکر است که به منظور استفاده از تجارب علمی و عملی پیشکسوتان دفاع مقدس، در عرضه مطالب متقن و مستند در خصوص واقعیتها و رویدادهای هشت سال حماسه آفرینی های رزمندگان اسلام به پژوهشگران و علاقمندان این عرصه، هیئت معارف جنگ شهید صیاد اقدام به تشکیل هیئت تحریریه ای با حضور فرماندهان و پژوهشگران عرصه های جهاد و شهادت نموده است.

ضمناً فراخوان مقاله مورد نظر در جلسه توزیع گردید که عیناً به ضمیمه این خبر در سایت نیز منتشر میگردد.

لینک دانلود فراخوان مقاله

انتهای مطلب


 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده