ارتش در نگاه فرمانده معظم کل قوا
فصل سوم: ارتش بازوهای مستحکم ملت و کشور-93 بخش اول: جانفشانی و مجاهدت - - درس گرفتن از جانفشانی و جانبازی درخشان برادران ارتشی: در خوزستان وضع نیروهای ارتشی بحمدالله… وضع قابل قبولی است. عناصری از برادران نظامی، تکاوران، برادران هوانیروز، برادران نیروی هوایی و همچنین نیروی زمینی باتحمل خسارتها و تلفات جانی و تجهیزاتی مبارزه خود را ادامه میدهند. من امروز اعلام میکنم برادران ارتشی، برادرانی که با همه وجود، شب، نیمهشب، صبح زود، روز، خواب و استراحت و خوراک را از خود میگیرند در میدانهای خطر و در خط اول آتش حاضر میشوند آنها عزیزان و محبوب قلبهای این ملتاند.

اما آن عناصری که با این‌ها همگامی نمی‌کنند، کاری را که این لحظه انقلاب اسلامی اما از آنها می‌خواهد انجام نمی‌دهند، آنها به‌هیچ‌وجه برای مردم قابل‌تحمل نیستند.

خوشبختانه عده این‌گونه افراد زیاد نیست. من به این وسیله در این تریبون و در حضور این جمعیت انبوه به همه‌کسانی که در رابطه با این مسائل چه در شمال کشور، چه در جنوب کشور، در همه یگان‌های نظامی کشور دچار بیماری کم‌کاری هستند، به این وسیله هشدار می‌دهم، به آنها نصیحت می‌کنم که جان‌فشانی برادران خود، جانبازی درخشان برادران ارتش را ببینند و از آنها درس بگیرند.

 

منبع: مجاهدت ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس، حمید کریمی و فاطمه کریمی، 1396، نشر آتشبار، تهران.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده