معرفی کتاب
کتاب «یاد ایّام» از جمله کتاب هایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است. همان گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن سرگذشتی بی نظیر و آموزنده از سرهنگ حاج ابوالفضل آقامحمدپور درباره جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران و همچنین رشادت ها و فداکاری های ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

در قسمت مقدمه آمده است:

«اردیبهشت سال1323 پا بر جهان خاکی گذاشتم.

تمام سختی و مشقت و کمبودها را تا به حال که مشیت الهی بوده و همه پیشامدهای ناگوار را به درخواست خداوند متعال و اراده قلبی از سر گذرانده ام.

بر تمامی لحظه های این زندگی شرافتمندانه افتخار می کنم و بر خود می بالم که خداوند سبحان منت نهاده و توفیق دیدن و ثبت همه رویدادهای زندگی را برایم فراهم آورده و در عمری بالاتر از هفتاد سالگی عنایتی خاص به این بنده کمترینش عنایت فرموده.

تمام دوران زندگی و موفقیت های پیش آمده را مدیون آنانی می دانم که هر کدام به نحوی نقش تعیین کننده ای در آن داشته و در همه سال های زندگی راهنمایم بوده اند……»

 

کتاب «یاد ایّام» به قلم سرهنگ حاج ابوالفضل آقامحمدپور، بررسی و آماده سازی سرتیپ دوم ستاد نجاتعلی صادقی گویا، و صفحه آرایی حامد خدمتی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 236 صفحه و شمارگان 1000 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1396، و بهای چهارده هزار تومان انتشار یافته است.

 

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 و یا صندوق پستی19575-554 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده