معرفی کتاب
کتاب «توپخانه در سد و تثبیت متجاوز» از جمله کتاب هایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است. همان گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن درباره جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران، به ویژه شرحی بر عملکرد یگان های توپخانه نیروی زمینی ارتش در مناطق عملیاتی غرب و جنوب، در جلوگیری از تجاوز، سد و تثبیت متجاوز در سال اول جنگ تحمیلی و همچنین رشادت ها و فداکاری های ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در قسمت پیشگفتار آمده است:

«این کتاب به عملکرد یگان های توپخانه از شروع تحرکات نظامی عراق در مرزهای دو کشور تا تهاجم سراسری ارتش این کشور به خاک مقدس کشور ایران، سد پیشروی نیرو های متجاوز و تثبیت نسبی دشمن، در مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اختصاص دارد……»

 

کتاب «توپخانه در سد و تثبیت متجاوز» به تألیف گروهی از صاحب نظران توپخانه شرکت کننده در دفاع مقدس به سرپرستی سرتیپ دوم توپخانه ستاد محمد نجفی راشد، بررسی اولیه و نهایی سرتیپ ستاد ناصر آراسته و سرتیپ ستاد سید حسام هاشمی، و همکاری سرتیپ دوم ستاد نجاتعلی صادقی گویا و به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 584 صفحه و شمارگان 1000 جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1396، و بهای بیست و شش هزار تومان انتشار یافته است.

 

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 و یا صندوق پستی19575-554 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده