معرفی کتاب
کتاب «نبرد دلیران و شیران ایران زمین» از جمله کتاب هایی است که توسط هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به زیور طبع آراسته شده است. همان گونه که از عنوان کتاب قابل استنباط است، محتوای آن درباره جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران و همچنین رشادت ها و فداکاری های ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد. در قسمت پیشگفتار آمده است: «با یاد پروردگار هر دو جهان، که قلم را آفرید و سخن گفتن را آموخت، سخن را آغاز می کنم و پس از چندین سال گذشت زمان، بنا یه در خواست یاران هم رزمم، خاطرات جنگ خود را به رشته تحریر در می آورم.

امیدوارم که بتوانم با این کار، ضمن ارج نهادن به زحمات، جانبازی ها و از خود گذشتگی های افسران، درجه داران و سربازان شجاع و زنده نگه داشتن یاد 48هزار شهید به خون خفته و هزاران جانباز از خود گذشته و آزادگان غیور و سر افراز ارتش جمهوری اسلامی ایران، قدم های هر چند گوچک در راه تنظیم و تدین تاریخ زرین و پر افتخار ایران عزیز برداشته باشم……»

 

کتاب «نبرد دلیران و شیران ایران زمین» به قلم سرتیپ دوم زرهی ستاد کریم پیروزان و تحت بازبینی سرتیپ دوم ستاد نجاتعلی صادقی گویا، و همکاری الهه آموزگار، مازیار بهرامی و حامد خدمتی به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب در 316 صفحه و شمارگان پانصد جلد، توسط انتشارات ایران سبز در سال 1395، و بهای پانزده هزار تومان انتشار یافته است.

 

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با مرکز پخش با شماره تلفن22488756 و یا نمابر22488650 و یا صندوق پستی19575-554 کتاب را تهیه نمایند.

 

0 دیدگاه کاراکتر باقی مانده