• ارتش کلمه ی طیبه است. (فرمانده معظم كل قوا)
  • ارتش جمهوری اسلامی ايران تنها ارتشی است كه در خدمت مردم و منافع ملی است و اعتقادات و احساسات بدنه و فرماندهان آن نيز همانند آحاد مردم است. (فرمانده معظم كل قوا)
  • اساس استقلال مملكت بر ارتش است؛ بر نيروهاى زمينى و هوايى ودریائی است؛ لكن ارتشى كه متكى به ملت باشد. (امام خميني-ره)
  • وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهدِیَّنَهُم سُبُلَنَا وَ اِنَّ اللهَ لَمَعَ المُحُسِنِینَ (قرآن کریم، سوره مبارکه عنکبوت، آیه شریفه 69)
  • ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم. (امام خمینی - ره)
  • چرائی های جنگ تحمیلی و پاسخ به پرسشهای شما در خصوص دفاع مقدس در قسمت پرسش از شما، پاسخ از ما.
  • ارتش ما پشتوانه ملت ماست؛ ارتش ما ضامن استقلال كشور ماست. (امام خميني-ره)
  • «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»، جملۀ منتخب مردم از بیانات سال94 مقام معظم رهبری(ایسنا)
  • 29 فروردین روز ارتش و سالروز حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گرامی باد.
ارتش و دفاع مقدس از دیدگاه ولایت
صوت و تصویر
قطعنامه ها
کتاب آموزش معارف جنگ
آمار بازدید

انتصاب معاونت هماهنگ کننده جدید هیئت معارف جنگ


تجربیات حاصله از فعالیت 20 ساله هیئت معارف جنگ، ضرورت پرداختن بیشتر به مسئله پژوهش‌های علمی و تحقیقاتی در موضوعات مختلف دفاع مقدس را بیش از پیش نمایان نمود و به همین منظور تغییرات ساختاری در سازمان هیئت معارف جنگ با تدوین اساسنامه جدید انجام گرفت.

جنگ تحمیلی،دفاع مقدس،ارتش،هیئت معارف جنگ،شهید صیاد شیرازی،جنگ ایران و عراق،جنگ

به منظور عملیاتی شدن طرح‏های جدید در معاونت علمی پژوهشی هیئت معارف جنگ، با انتصاب سرتیپ ب سید ناصر حسینی که به عنوان معاون هماهنگ‌کننده هیئت معارف جنگ انجام وظیفه می‌کردند و در امر پژوهش و تحقیقات علمی در حوزه دفاع مقدس دارای شناخت و تجربیات ذی‌قیمتی هستند، به عنوان معاون علمی پژوهشی به ایشان مأموریت داده شد با همکاری و هماهنگی نمایندگان محترم معرفی‌شده ارتباط مستمری با پژوهشگران و صاحب‌نظران نیروهای زمینی، پدافند هوایی، هوایی، دریایی، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و هم‌اندیشی در زمینه‌های مختلف دفاعی و برقراری ارتباط و همکاری در حوزه دفاع مقدس انجام دهند و اولین جلسه معارفه نمایندگان معرفی‌شده در مورخه 16/9/95 تشکیل و توجیهات لازم معمول گردید. ان‌شاءالله با تداوم آن و تلاش جمعی در این حوزه، بتوانیم گام‌های بلندتر و مؤثرتری با همکاری همه عزیزان برداریم و همچنین جهت هماهنگی دقیق و موثر معاونت‏های معارف جنگ تسریع در کار و فعالیت‌های هیئت معارف جنگ، سرتیپ2 آزاده جانباز ب حسین مبارکی به دلیل سابقه، تعهد و تلاش درخشان خدمتی در هیئت معارف جنگ، به خصوص در امر آموزش دانشجویان پایور اجا و ارتباط، شناخت و اعتمادی که فرماندهان و مسئولین محترم به ایثار، هوشمندی و دلسوزی ایشان دارند، به عنوان معاون هماهنگ‌کننده هیئت معارف جنگ منصوب گردید.

از خداوند منان درخواست می‏کنیم این همکاری و همدلی مقدس و صمیمانه همه عزیزان محترم اجا را به برکت خلوص و خون پاک شهید بزرگوار بنیان‌گزارهیئت معارف جنگ تداوم بخشیده و به همه ما توفیق دهد در مسیر رضایت خداوند متعال، روز به روز در رسیدن به اهداف پاک و والای آن شهید عزیز در خصوص انتقال معارف جنگ به نسل جوان را که در ذهن داشتند، نزدیک‌تر نماید.

 

 

1395/9/21 11:1:32 1182 0
قسمت ارائه دهنده: پایگاه اطلاع رسانی
تویضیحات در موتور جستجو
تجربیات حاصله از فعالیت 20 ساله هیئت معارف جنگ، ضرورت پرداختن بیشتر به مسئله پژوهش‌های علمی و تحقیقاتی در موضوعات مختلف دفاع مقدس را بیش از پیش نمایان نمود و به همین منظور تغییرات ساختاری در سازمان هیئت معارف جنگ با تدوین اساسنامه جدید انجام گرفت.
نظرات ارسالی
نظر شما


Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 


4
>
تهران انتهای اتوبان ارتش خیابان برادران شهید شاهمرادی صندق پستی: 554-19575 - کدپستی: 1676653517
02122979698
Info@maarefjang.ir
پیام کوتاه هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
300040004620
نرم افزار اندروید هیئت معارف جنگ
در این نرم افزار در بخش معارف جنگ عملیاتهای دوران دفاع مقدس همراه با نقشه هر عملیات و به تفکیک از سال اول تا سال هشتم جنگ قابل مشاهده می باشد.
هیئت معارف جنگ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

انتشار مقالات و مطالب در این پایگاه به منزله تائید تمام و کمال آنها نبوده، بلکه مطالب منعکس کننده نظرات نویسندگان آنها می باشد.

maarefjang @ 2015