• ارتش کلمه ی طیبه است. (فرمانده معظم كل قوا)
  • ارتش جمهوری اسلامی ايران تنها ارتشی است كه در خدمت مردم و منافع ملی است و اعتقادات و احساسات بدنه و فرماندهان آن نيز همانند آحاد مردم است. (فرمانده معظم كل قوا)
  • اساس استقلال مملكت بر ارتش است؛ بر نيروهاى زمينى و هوايى ودریائی است؛ لكن ارتشى كه متكى به ملت باشد. (امام خميني-ره)
  • وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهدِیَّنَهُم سُبُلَنَا وَ اِنَّ اللهَ لَمَعَ المُحُسِنِینَ (قرآن کریم، سوره مبارکه عنکبوت، آیه شریفه 69)
  • ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم. (امام خمینی - ره)
  • چرائی های جنگ تحمیلی و پاسخ به پرسشهای شما در خصوص دفاع مقدس در قسمت پرسش از شما، پاسخ از ما.
  • ارتش ما پشتوانه ملت ماست؛ ارتش ما ضامن استقلال كشور ماست. (امام خميني-ره)
  • «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید»، جملۀ منتخب مردم از بیانات سال94 مقام معظم رهبری(ایسنا)
  • 29 فروردین روز ارتش و سالروز حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گرامی باد.
ارتش و دفاع مقدس از دیدگاه ولایت
صوت و تصویر
قطعنامه ها
کتاب آموزش معارف جنگ
آمار بازدید

دومین همایش سالیانه هیئت معارف جنگ با حضور روسای گروه های استانی(1)


دومین همایش سالیانه هیئت معارف جنگ سپهبد شهید علی صیاد شیرازی با حضور هیئت رئیسه، معاونت ها مدیریت ها و روسای گروهای استانی این هیئت به مدت دو روز در روزهای شنبه یازدهم و یکشنبه دوازدهم آبان در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) برگزار گردید.

دفاع مقدس، جنگ تحمیلی، معارف جنگ، شهید صیاد شیرازی، شهدای جنگ تحمیلی، امام خامنه ای

در مراسم افتتاحیه این همایش، امیر سرتیپ خرم طوسی نماینده فرماندهی محترم کل آجا و نیز امیر سرتیپ دوم آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق آجا حضور داشتند.

در ابتدای مراسم، پس از تلاوت قران مجید و نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، امیر آراسته؛ رئیس هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، ضمن خوشامد گویی به میهمانان اهداف همایش را تشریح نمود و سپس امیر آذریان گزارشی از فعالیت های حوزه مسئولیت خود به حضار ارائه کرد.

در روز اول، ابتدا امیر سرتیپ آراسته طی بیاناتی از فعالیت های گروهای استانی قدردانی و نیز رهنمود هایی را برای هرچه پربار تر شدن فعالیت ها ارائه داشت و سپس روسای گروه های استانی با ارائه گزارشی از فعالیت های خود، مشکلات و کمبود های محل ماموریت خود را نیز عنوان کردند.

در روز دوم معاونت ها و مدیریت های هیئت معارف جنگ با ارائه کلی فعالیت های انجام شده، انتظارات خود را از گروه های استانی مطرح و رهنمود هایی را ارائه دادند.

این همایش در بعد ظهر روز یکشنبه خاتمه یافت.

شرکت کنندگان، در فرصت به دست آمده، با اغتنام این فرصت گرانبها حداکثر بهره معنوی را از حضور در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) بردند.

لازم به ذکر است که پشتیبانی ازاین همایش توسط امیر سرتیپ دوم مهدی تکلو؛ فرمانده سابق قرارگاه شمال شرق آجا و رئیس فعلی گروه استانی هیئت مارف جنگ در استان خراسان رضوی صورت گرفت که از زحمات ایشان توسط هیئت رئیسه معارف جنگ تقدیر به عمل آمد.

گزارشات تکمیل تر این همایش با ذکر جزئیات بیشتر متعاقباً منتشر خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1398/8/14 10:18:33 634 0
قسمت ارائه دهنده: پایگاه اطلاع رسانی
تویضیحات در موتور جستجو
دومین همایش سالیانه هیئت معارف جنگ سپهبد شهید علی صیاد شیرازی با حضور هیئت رئیسه، معاونت ها مدیریت ها و روسای گروهای استانی این هیئت به مدت دو روز در روزهای شنبه یازدهم و یکشنبه دوازدهم آبان در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) برگزار گردید. در مراسم افتتاحیه این همایش، امیر سرتیپ خرم طوسی نماینده فرماندهی محترم کل آجا و نیز امیر سرتیپ دوم آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق آجا حضور داشتند.
نظرات ارسالی
نظر شما


Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 


4
>
تهران انتهای اتوبان ارتش خیابان برادران شهید شاهمرادی صندق پستی: 554-19575 - کدپستی: 1676653517
02122979698
Info@maarefjang.ir
پیام کوتاه هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی
300040004620
نرم افزار اندروید هیئت معارف جنگ
در این نرم افزار در بخش معارف جنگ عملیاتهای دوران دفاع مقدس همراه با نقشه هر عملیات و به تفکیک از سال اول تا سال هشتم جنگ قابل مشاهده می باشد.
هیئت معارف جنگ را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به هیئت معارف جنگ شهید سپهبد علی صیاد شیرازی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

انتشار مقالات و مطالب در این پایگاه به منزله تائید تمام و کمال آنها نبوده، بلکه مطالب منعکس کننده نظرات نویسندگان آنها می باشد.

maarefjang @ 2015